עסק חברתי בשיתוף בעלי מוגבלויות

זר שוקולד מתנה מושלמת

אם יצא לכם איי פעם לראות זרי שוקולד מיוחדים ומרשימים הרי שאתם כבר בטח יודעים שהזרים המתוקים מגיעים בצורות שונות של מניפות ושיפודים בעוד, שניתן לקשט את הזרים המתוקים עם עלים ועטיפות מיוחדות שמעניקות לשוקולדים שלנו מראה דמוי פרח (רק שבמקרה הנ"ל, הפרח שלכם יהיה אכיל). זר שוקולד מקורי שיכול להתאים לכל אירוע מיוחד ומקסים כמו יום האהבה למשל או אירוע יום הולדת או כל מאורע חגיגי אחר שבו, אתם תהיו מעוניינים להפתיע את האדם האהוב והקרוב לליבכם.

כל הסיבות להבאת זר שוקולד לאדם קרוב

פעמים רבות, אנשים יחשבו כי זרים למיניהם מיועדים רק עבור בנות המין היפה, אבל אין זה בהכרח נכון והרי שגם הגברים ישמחו לקבל זר של שוקולדים מתוקים ומרשימים, במיוחד אם מדובר על הפתעה מיוחדת לכבוד ציון של תאריך מיוחד או מתנה משותפת שתתאים בעיקר לזוג שאוהב מאוד שוקולדים משובחים וברמת איכות גבוהה ביותר.

היתרון הגדול ביותר בזרי שוקולדים הוא, שהם נשמרים לתקופה מאוד ארוכה ונוסף על כך, זר שוקולד נראה מאוד יפה וייצוגי וישמש כדקורציה מיוחדת ומרשימה על כל שולחן אירועים או אפילו בבית שלכם.

איזה זר מתוק כדאי לי לבחור?

בין אם אתם תבחרו בזר שוקולד מיוחד המעוצב עם עלים וקישוטים או שאולי, אתם תהיו מעוניינים בזרים עם שיפודים, פרלינים וסוכריות גומי – כל הזרים הללו בהחלט יעשו את העבודה, רק חשוב מאוד שלפני שאתם תקנו את הזר המתוק לאדם האהוב עליכם, וודאו תחילה האם הוא מעדיף שוקולד או שאולי גומי וסוכריות (תאמינו לנו, השאלה הזו תציל אתכם!).

זר מתוק – זר שוקולד מושלם לכל אירוע חגיגי

אנחנו בחברת זר מתוק, ערוכים לספק לכם במשלוחים פרטיים זרים מתוקים ומיוחדים שנעשים על ידי אנשי הצוות שלנו בקפידה יתרה, בעוד, שהמתוקים שלנו איכותיים ונשמרים בתנאים הנכונים והבטוחים ביותר לאכילה. זר מתוק כבר הפך זוגות וחברים רבים למאושרים וקרובים יותר בזכות הזרים המתוקים שהפכו לאחת המתנות המרשימות והפופולאריות ביותר מזה שנים אחרונות – ואולי, הגיע הרגע המיוחד הזה שעכשיו, גם אתם תהנו מהזר המושלם.

זר מתוק וצבעוני לכל אדם מיוחד בחייכם.

להזמנות - 1700-504-099 דילוג לתוכן