עסק חברתי בשיתוף בעלי מוגבלויות

זר מתוקים מיוחד ומקורי שיטריף לכם את האירוע

אין אפקט יותר מיוחד מאשר יום הולדת מלא בהפתעות וריגושים ובמיוחד שולחן מלא בקינוחים וממתקים שיהפוך את האירוע שלכם – לאירוע מתוק במיוחד. זר מתוקים לשולחן קינוחים זו האפשרות המצוינת ביותר לעצב את שולחן הקינוחים שלכם שחד משמעית ייזכר בפרט מיוחד וייחודי שיטריף לכם את המסיבה.

למה כדאי לכם להזמין זר מתוקים?

בטח יצא לכם בחיים לראות זרי פרחים גדולים ומשובחים עם עשרות פרחים בתוכם – אז נסו לדמיין לכם זר שכזה, רק מלא בשוקולדים ומתוקים שיהפוך את החגיגה שלכם לאירוע מתוק ובלתי נשכח ביותר. זר מתוקים לכל אירוע מיוחד החל מיום הולדת, זר מתוק ליום נישואין, לחגים וחגיגות שינעים לכם את האווירה ויהפוך אותה למתוקה ביותר עם כל סוגי הממתקים!

זרים מתוקים העשויים משיפודי גומי בכל הצבעים והטעמים, ארוזים יפה כמו כל זר פרחים אמיתי ומוחזקים בתנאי הקירור המתאימים.

לאילו מקרים מתאימים זרים מתוקים?

זר מתוק יכול להתאים ולכל אירוע ולהפוך אותו לאירוע בלתי נשכח.

  • זר מתוקים ליום הולדת

אין דבר יותר מיוחד מאשר זר מתוקים לכבוד היום הולדת שלכם! זרים מתוקים בכל הצבעים, הטעמים, והצורות שיהפכו את האירוע שלכם ליפה ומרהיב ביותר בזכות היופי הייחודי של הזרים המתוקים וכמובן גם – הניחוחות!

  • זר מתוקים ליום נישואין

אם אתם מחפשים להיות רומנטיים ומקוריים ביותר לכבוד יום הנישואין הקרב, אז זר מתוק בצורת לב ועשוי משוקולד או סוכריות שונות, בהחלט יכול לעשות את העבודה ולהפוך את יום הנישואים ליום המתוק והבלתי נשכח בעולם!

  • זרים מתוקים לאירועים וחתונות

קונספט מיוחד ומקורי ביותר שאתם יכולים לשלב באירוע החתונה שלכם, אירוע בת/בר מצווה או כל אירוע אחר באולם – זרים מתוקים בכל הצבעים והצורות שישמחו את האורחים שלכם ויהפכו את חגיגת האירוע שלכם למקורית ביותר!

זרים משגעים ומפתיעים עם “זר מתוק”

אנחנו בחברת “זר מתוק” ייצרנו עבורכם קונספט מיוחד וייחודי של זרים שובבים, טעימים ומתוקים שיטריפו כל אדם, שלו תעניק את הזר המיוחד. אל תתלבטו פעמיים – הזמינו עכשיו את הזר המתוק והמיוחד ביותר עם הצורה שאתם רוצים ושילוב המתוקים לכבוד האדם המיוחד בחייכם.

שיהיה לכם יום מתוק ומלא בשמחה J

Call Now Buttonלהזמנות - 1700-504-099
Jons.
פרסום בגוגל