זרים זו תמיד הייתה האהבה המתוקה שלנו. אהבנו מאוד לקבל זרים בימי ההולדת שלנו, בחתונה, בלידה או סתם כשבן הזוג החליט שבא לו לפנק אותנו. שמחנו לשלוח זרים בכל פעם שהייתה לנו הזדמנות טובה. ופעם אחת, כשרצינו לחדש, הוספנו לזר ממתקים והפתעות. לא תיארנו לעצמנו שזה יתפוס כל כך מהר. זו הייתה ההתחלה של עסק מקורי לזרים מתוקים. שנת 2003 הייתה מתוקה מאוד וככה זה המשיך…

זר לא יבין זאת

את המושג זרים מתוקים עדיין לא הכירו בארץ, לפחות לא לפני 10 שנים. פרלינים איכותיים, סוכריות גומי וממתקים טעימים במקום פרחים, זה היה חידוש. בהתחלה היו כאלו שפערו פה, שניות ספורות אחר כך התפוצצו בפיהם סוכריות קופצות ואחריהם נימוח לו בשלווה על שפתיהם שוקולד איכותי. ואיכות זה משהו שכולנו אוהבים, זה משהו שחשוב לנו לשמור עליו כל הזמן!

כדי להבטיח את הטעם, אנו מספקים לממתקים שלנו תנאים ששמורים לאנשים ממש חשובים. כך הם נשארים תמיד יפים, תמיד טעימים, תמיד טריים. הם כמובן אף פעם לא נובלים (טריק שפיתחנו במעבדה הסודית) והשוקולד המעולה נשאר טעים לאורך זמן, אם חייבים להתאפק…

בחברה מתוקה

כשלקהילה מסביבנו מתוק גם לנו מתוק. ככה אנחנו מאמינם! מאז הקמתנו, אנחנו מקפידים להעסיק בחברה אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים בתהליך ייצור הזרים המתוקים. אנשים מקסימים ומסורים שעושים לנו מתוק בכל יום בשנה.

אנשים מעמותת “שכולו טוב”, מ”האגודה למען העיוור” ואנשים השוהים במסגרת מועדונים של עמותת “אנוש”. ביחד כל התהליך הופך הרבה יותר מהנה.

ובפרטים…

בזר מתוק תוכלו לבצע הזמנות ומשלוחים לכל מקום בארץ. אנו מציעים לכם מגוון גדול של זרים מתוקים, שמשתנים ומתחלפים בהתאם לעונות השנה, לאירוע ולתקציב.

זרים אישיים ועסקיים המופקים במיוחד לאירוע, כולל מיתוג של החברה על הזרים. מתאים לתערוכות, להרמת כוסית ולכל אירוע חגיגי.

צרו קשר וקבלו הצעות מפתיעות לאירועים פרטיים ועסקיים:

1-700-50-40-99   03-6440375  zermatok@zermatok.co.il

שדרות ירושלים 17 רמת-גן.

שיהיה לכם יום מתוק.Call Now Button1700-504-099